20.5. RIP CURL SURF PARTY

Rip Curl Surf Party je za námi a my bychom rádi poděkovali všem zúčastněným za vytvoření jedinečné atmosféry. Stejně tak patří díky partnerům a sponzorům, kteří se postarali o nabitý program a zajímavé ceny v tombole. Celá akce byla jízda až do ranních hodin, během které se událo mnoho zábavných událostí a která snad všechny navnadila na surf campy v Portugalsku, které jsme pro Vás přichystali. Více o campech zde: https://goo.gl/ql2lBB

Fotoreport z akce očekávejte na našem facebookovém profilu https://goo.gl/jSVod4.

Vlně Zdar!

 

SA Team

----------------------------------------------------

Slunce, pláž a surf! Léto se blíží a s ním i surfovací sezóna. Abyste nemuseli moc dlouho čekat, připravili jsme pro Vás zahajovací Rip Curl Surf Party v Surf Areně! Vlnu tak můžete ochutnat už tady a čeká Vás spoustu dalších atrakcí, které  budou stát za ochutnávku!

Kromě surfingu se můžete na léto naladit stylovou hudbou, o kterou se během celé akce postarají profi DJ´s, venkovní terasou, letním drinkem a osvěžujícím ovocem, roznášeným sličnými dívkami. Těšit se můžete na boardový shows od Surf Skate, přes Urban Surf až po Skimboarding. Navíc si tyto aktivity můžete sami vyzkoušet, a dokonce si i zasoutěžit! Připravená pro Vás bude tombola se skvělými cenami od Rip Curlu a dalších zajímavých brandů. Na závěr nebudou chybět ani holky u tyče se svou pole dance show, které Vás jistě nenechají chladnými.

Letní feeling je stoprocentně zajištěn. Stačí vzít partu a stát se součástí této akce roku s námi!

Počet míst je omezený.

 

Berte prosím na vědomí, že z důvodu prostorové náročnosti zmíněných aktivit, nebude možné parkovat v areálu SA.

Doporučujeme si s sebou vzít náhradní kraťasy a triko na venkovní skimboardovou jízdu. Po téhle jízdě rozhodně suší nezůstanete.

 Surfující nezapomeňte na plavky a ručníky.  Ten z Vás, kdo má vlastní neopren, tak je s ním vítaný. Pro ostatní neopreny zajistíme. 

 

Kdy: 20.5.2017 v 18:00

Kde: Surf Arena klub

Cena v předprodeji:

390 Kč vč.30 min surfingu, drinku a ovoce

150 Kč vč. drinku a ovoce (bez surfingu)

Cena na místě:

pouze vstupenky bez surfingu za cenu 200 Kč

Lístky v prodeji v síti GouOut zde: 

https://goout.net/cs/party/rip-curl-surf-party/shrxb/#"T":"2017-05-20T18:00:00"