DĚTSKÝ KLUB od 8.2.2017

Chcete svému dítěti dopřát možnost stát se jedním z prvních indoor surfařů u nás? Chcete jeho volný čas vyplnit aktivitou netradiční a zároveň zábavnou? Přihlaste je do dětského surfařského klubu MALÝ SURFAŘ!

 

V novém roce 2017 opět klub MALÝ SURFAŘ otevřel kurzy pro 10 lekcí od 8. února:

 - každou středu od 17:00

 - každý pátek  od 18:00 

ZKUŠEBNÍ LEKCE: každou středu a pátek máte stále možnost využít jednu lekci jako zkušební, nezávazně  a přihlásit se tak do příštího chystaného kurzu. Cena zkušební lekce je 975,- Kč

Po přihlášení do kurzu je třeba uhradit celé kurzovné, kdy jedna lekce vyjde na (950 Kč/lekci).

 

Kurzy MALÉHO SURFAŘE jsou určeny pro děti od 6 do 15 let. Program lekcí je rozvržený do 90 minut a zahrnuje hodinovou výuku surfování. K tomu je samozřejmostí rozcvička a nácvik techniky surfování proložené hrami s míčem a další (+ cca 20 minut na převlékání, sprchování a vysoušení po lekci).

 

Výuka dětí je v rámci lekce vedena individuálně, podle metodických pravidel pro výuku indoor surfingu. Jejím cílem je nejen zábavnou a netradiční formou využít volný čas dětí, ale stejně tak je systematickými kroky vést k technickému zdokonalování jednotlivých prvků sportu a připravit k účasti na závodech v indoor surfingu.

Rezervace předem je vždy nutná. Tel.: 725 927 409 (nebo 725 927 410)

Případné dotazy můžete zasílat na e-mail  info@surfarena.cz  nebo položit telefonicky.

 

Těšíme  se na Vás!

Tým Surf Areny